Всі новини

В’ячеслав Суркіс: «Діти з «Шахтаря» в кричалках ображали мою сім’ю, мене, «Динамо» та його гравців»

18 травня, 09:34
62

Голкіпер «Динамо U-19» В’ячеслав Суркіс розказав про сутичку під час матчу 28-го туру проти «Шахтаря» (2:1).

«Спочатку все було добре, але в другому таймі Захарченко отримав несправедливе вилучення через фол Кремчанина. Після цього почалися кричалки з боку «Шахтаря». Найбільше кричали не вболівальники, а діти з академії U-13, U-14, U-15, яких привіз «Шахтар».

Цьому немає місця у футболі. Вони почали ображати мою сім’ю, мене, деяких гравців «Динамо» та сам клуб «Динамо». Спочатку це було адресовано конкретно мені, потім моєму батьку, а потім всій моїй родині. Я це чув протягом останніх 30-35 хвилин після того, як ми забили другий гол.

Після гри ці самі діти з «Шахтаря» писали мені в інстаграм образливі повідомлення», - сказав Суркіс.